Ľudia, ktorí u nás pracujú

Ľudia z Tesca.

 

Spoznajte svojich budúcich kolegov, ktorí vám vždy radi pri práci v Tescu pomôžu. Zistite viac o nich a ich príbehu a pridajte sa k nám aj vy.

Ľudia z obchodu.

Michal Baláš

V roku 2007 som nastúpil do absolventského programu, kde som strávil jeden rok školením. Prešiel som si viaceré manažérske pozície na rôznych oddeleniach.

Zobraziť celý príbeh

Ľudia z distribúcie.

Lucia Hamorská

Moja práca je aj o paletách, prepravkách, vratných fľašiach a všetkom s tým spojeným – pracujem ako tímový manažér vratných obalov v našom distribučnom centre.

Zobraziť celý príbeh

Peter Zelenák

Počas mojej 17-ročnej kariéry v Tescu som vykonával 10 rôznych pozícií, až kým som nastúpil na svoju súčasnú pozíciu, ktorou je manažér distribučného skladu Beckov.

Zobraziť celý príbeh

Ľudia z centrálnej kancelárie.

Júlia Barnová

Kariéru v Tescu som začala v roku 2014 ako stážistka počas vysokoškolského štúdia. Prešla som rôznymi pozíciami a oddeleniami a v súčasnosti pracujem ako manažérka

Zobraziť celý príbeh

Petra Dvořáková

Svoju kariéru v spoločnosti Tesco som začala v našich obchodoch vedením kolegov z rôznych oddelení. Bola to neoceniteľná skúsenosť, ktorá mi pomohla spoznať naše hlavné

Zobraziť celý príbeh

Mladé talenty.

Roman Brindzák

Rozhodnutie do programu graduate som nikdy neľutoval. Vďaka práci v Tescu som sa naučil najmä počúvať ľudí, keďže je to práca o ľuďoch a s ľuďmi. Absolvovanie programu otvára dvere

Zobraziť celý príbeh

Samuel Loziak

V Tescu som začal pracovať v roku 2014, kedy som nastúpil do absolventského programu Graduate. Program mi dal príležitosť spoznať všetky oblasti, kde Tesco pôsobí.

Zobraziť celý príbeh