Jana Wowerková.

Pozícia: Personálna biznis partnerka pre centrálnu kanceláriu CE

Začala som v Tescu pred 14 rokmi ako asistentka počas vysokoškolského štúdia a po ukončení štúdia som prešla na personálne oddelenie, kde pracujem už viac ako 12 rokov. Bola som zodpovedná za veľké množstvo rôznych oblastí – starala som sa o našich absolventov, bola som zodpovedná za nábor, tréning a rozvoj, pracovala som v Spojenom kráľovstve v našej centrále, riadila som rôzne projekty v celej strednej Európe, podporovala som naše online nakupovanie a všetky obchody v Českej republike. Momentálne pracujem ako Prevádzkový personálny manažér v Centrálnej Európe.

Každý deň v Tescu je iný a aj po toľkých rokoch sa stále učím nové veci, stretávam zaujímavých ľudí, od ktorých sa môžem učiť a ktorí ma inšpirujú. Rozmanitosť práce, flexibilita, spolupráca naprieč krajinami a skvelý tím sú dôvody, prečo ma moja práca stále baví a cítim sa byť spojená s Tescom.

Páči sa mi, že naša práca je skutočne rozmanitá. V maloobchode sme zvyknutí na časté zmeny a dynamické prostredie, takže často skočím do nových situácií, s ktorými som sa ešte nestretla. A to sa mi páči. Podporujem 4 krajiny (Česko, Slovensko, Poľsko a Maďarsko), takže často stretávam veľa zaujímavých ľudí s rôznymi skúsenosťami a príbehmi a môžeme sa navzájom inšpirovať.

Tesco je veľká spoločnosť, ktorá sa o svojich zamestnancov stará najlepšie, ako vie. Vážime si našich zamestnancov a poskytujeme prostredie, kde sú rešpektovaní pre to, kým sú. Vzťahy sú neformálne a priateľské a naši kolegovia majú veľa príležitostí na osobný a profesionálny rozvoj a rast – záleží len na ich vôli. Čo si tu skutočne cením, je flexibilita. Som matka, takže je pre mňa veľkým prínosom, že môžem často pracovať z domu alebo si naplánovať čas podľa svojich rodinných potrieb.

Ďalší príbeh Zobraziť pozície v centrálnej kancelárii