Yuliia Vorobiova.

Pozícia: Analytička bezpečnosti IAM

Rada som nakupovala v Tescu, mala som rada exotické potraviny. Možno to znie prekvapivo, ale práve vďaka týmto veciam som sa rozhodla, že chcem pracovať práve tu. Stala som sa koordinátorom zásobovacieho reťazca, čo sa ukázalo ako skvelý odrazový mostík pre moju kariéru. Zamilovala som si Tesco, dobrú atmosféru a ochotných kolegov. Po troch rokoch som však dospela k záveru, že chcem robiť niečo úplne iné, ale nie niekde inde.

Prešla som do IT, čo bola veľmi zaujímavá skúsenosť. Je to nekonečne dynamická oblasť, stále sa mení a vždy je v nej niečo nového. Človek sa jednoducho musí neustále učiť, pretože ak niečo zamešká, tak zaostáva – a toto tempo ma nesmierne baví. Prostredie je absolútne medzinárodné. Do Českej republiky som prišla ako cudzinka a tu denne spolupracujem s Britmi a Indmi. Každý z nich pre mňa predstavuje príležitosť získať nové vedomosti, zručnosti a skúsenosti.

Sebarozvoj sa pre mňa stal akýmsi koníčkom a často sa prichytím pri tom, že sa aj vo voľnom čase učím nové veci a púšťam sa do zaujímavostí súvisiacich s mojimi projektmi. Je to pre mňa rovnako dôležité ako zlepšovanie sa v práci. Mám pocit, že som vďaka tejto zmene našla to, čo som hľadala. Som veľmi rada, že mi to Tesco umožnilo a poskytlo mi podporu v zmene kariéry, ktorá sa spočiatku musela zdať veľmi nezvyčajná.

Ďalší príbeh Zobraziť pozície v centrálnej kancelárii