Nina Krulišová.

Pozícia: Koordinátorka spoločenskej zodpovednosti

Keď som dokončila svoje štúdia na jednej z bratislavských vysokých škôl, nevedela som presne, čo chcem robiť. Hľadala som miesto, kde si môžem vyskúšať rôzne pracovné pozície, kým si nenájdem tú, ktorá mi bude najviac vyhovovať. Známi mi odporučili Tesco ako firmu, kde je to možné.

Veľmi sa mi páčilo a bolo pre mňa motivujúce, ako sa tu ľudia – kolegovia a vedúci – pristupujú k mladým. Najviac ma zaujali ponúknuté možnosti. Pracovala som na viacerých oddeleniach, viem, ako fungujú, a poznám i výhody a nevýhody rôznych úloh. Ak sa objaví nejaké voľné miesto a ja spĺňam kritériá, môžem sa prihlásiť a posunúť sa ďalej. Keďže sa učím viac a viac, spĺňam požiadavky na ďalšie a ďalšie pozície.

A medzi kolegami vládne naozaj dobrá nálada. Nezáleží na tom, koľko má človek rokov, odkiaľ pochádza a aké má skúsenosti, ostatní mu pomôžu. Keď som ako stážistka navrhla spoločné vyrezávanie tekvíc na Halloweena, kolegovia ma povzbudzovali a povedali, že keď budú môcť, radi mi pomôžu. Takéto akcie pomáhajú nielen udržiavať, ale aj posilňovať firemnú kultúru.

Ďalší príbeh Zobraziť pozície v centrálnej kancelárii