Inovácie, na ktoré sme hrdí

Inovácie.

Hľadáte voľné pracovné miesta v Tescu? Pozrite sa na inovácie a služby, na ktoré sme hrdí. A zistite, či je pre vás Tesco ten pravý zamestnávateľ.

Tesco Careers

Clubcard.

od roku 2009

Tesco bol prvý maloobchod, ktorý v roku 2009 predstavil svoj vernostný program pre zákazníkov. Prostredníctvom vernostnej karty získa zákazník širokú škálu výhod, ako je zbieranie bodov za všetky nákupy, špeciálne promo akcie a cenové výhody pre verných zákazníkov.

F&F.

od roku 2008

módna značka bola predstavená na slovenskom trhu v roku 2008. 

V súčasnej dobe je možné nájsť značku F&F vo viac ako 600 prevádzkach Európy.

Tesco Careers

Samoobslužné pokladne.

od roku 2010

Momentálne samoobslužné pokladne využívajú naši zákazníci vo všetkých hypermarketoch, vybraných supermarketoch a expres obchodoch.

Takmer polovicu nákupov si naši zákazníci blokujú sami pri týchto pokladniciach, pretože oceňujú najmä rýchlosť, prehľadnosť a jednoduchú samoobsluhu.

Tesco finančné služby.

od roku 2009

Nemusíte chodiť do banky, aby ste získali pôžičku alebo kreditnú kartu. Tieto a ďalšie finančné služby sú ponúkané v našich prevádzkach Tesco v spolupráci s Home Credit.

Online nákupy.

od roku 2012

Naša unikátna služba Tesco Online nákupy bola spustená na Slovensku v roku 2012.

Prostredníctvom Tesco Online nákupov dokážeme doručiť nákupy až k dverám pre viac ako 1,1 milióna domácností, kde žije 2,8 milióna obyvateľov na Slovensku.

Klikni + Vyzdvihni.

od roku 2012

Popularitu medzi našimi zákazníkmi si získala aj služba Klikni + Vyzdvihni, ktorá je jednou z voľby pre osobné prevzatie online nákupu na označenom mieste pri našich vybratých obchodoch na Slovensku.

Tesco Careers

Tesco Mobile.

od roku 2009

V roku 2003 začalo Tesco ponúkať v Spojenom kráľovstve telekomunikačné služby Tesco mobile a pripojenie k internetu. Na Slovensku zákazníci využívajú služby Tesco mobile od roku 2009 v spolupráci s O2.

Žabka.

od roku 2020

Prvú franchise prevádzku sme otvorili v Slovenskej republike v roku 2020. Svoju kariéru v Tescu tak už rozvíjajú aj franchisanti a kolegovia Žabky, ktorá patrí do našej skupiny.

Čerpacie stanice.

Tesco nie je len o obchodoch s potravinami a spotrebným tovarom, ale na našich čerpacích staniciach môžete nakúpiť palivo do motorových vozidiel. Momentálne máme 18 čerpacích staníc v Slovenskej republike.

Scan&Shop
Scan&Shop mobile.

od roku 2016

Tento spôsob nakupovania má viacero výhod, akými sú výdavky pod kontrolou, urýchlenie platby či zvýšenie celkového komfortu z nakupovania.

Tesco Careers

Moneygram.

Od roku 2017

Preveďte peniaze do zahraničia jednoducho iba návštevou vybraného obchodu Tesco, ktorý tento servis ponúka.

Produkty vlastnej značky.

široký sortiment našich značiek zahrňuje:

Fred&Flo

produkty pre matky a malé deti

Tesco Finest

prémiová rada produktov

Pro Formula 

kozmetické produkty

Tesco Organic

široký sortiment produktov v bio kvalite vrátane čerstvých potravín ako je ovocie a zelenina

Tesco Free From

výrobky pre ľudí so špeciálnymi výživovými potrebami

Pet Specialist

produkty pre domácich maznáčikov

 Go Cook

kuchynské potreby exkluzívne v Tescu