Manažérka spôsobilosti produktov pre región CE

„Rovnováha medzi pracovným a súkromným životom je tu viac než len slogan. Popri práci sa mi podarilo bez problémov dokončiť vysokú školu a teraz dokážem nájsť rovnováhu medzi svojimi koníčkami a prácou.”

V Tescu som začínala ako brigádnička a hoci som študovala cestovný ruch, tunajšie prostredie ma úplne očarilo, a tak som zostala. Najviac ma zaujala povaha úloh: rada pracujem s ľuďmi, pomáham im v ich práci a inšpiruje ma úspech, ktorý spoločne dosiahneme.

Prístup zameraný na človeka, ktorý reprezentujem svojou prácou, vidím aj vo fungovaní firmy. Napríklad Tesco to s flexibilitou myslí naozaj vážne. Nemusím byť v kancelárii presne o ôsmej ráno a vďaka možnosti práce z domu tam ani nemusím ísť každý deň. Samozrejme, sú termíny a som zodpovedná za to, aby všetky moje úlohy boli včas hotové.

Flexibilita pracovného času zohrala veľmi dôležitú úlohu v tom, že sa mi podarilo nájsť rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Platí to od začiatku mojej kariéry v Tescu, hoci sa medzičasom zmenil rozsah mojej vyťaženosti. Keď som nastúpila do firmy, chodila som ešte na univerzitu. Popri online kurzoch v škole som riešila svoje každodenné úlohy v Tescu. Znie to jednoduchšie ako to v skutočnosti bolo, ale tunajšia neformálnosť mi pomohla, aby som dokázala vyhovieť požiadavkám na oboch miestach.

Momentálne som na materskej dovolenke, ale teším sa na svoj návrat. Som presvedčená, že firemná kultúra spoločnosti Tesco mi umožní bezproblémové zosúladenie rodičovstva a pracovného života.