Nóra Földi.

Pozícia: HR Partner

V Tescu som začínala ako brigádnička a hoci som študovala cestovný ruch, svet ľudských zdrojov ma úplne očaril, a tak som zostala. Najviac ma zaujala povaha úloh: rada pracujem s ľuďmi a som rada, že môžem svojimi radami pomáhať kolegom v ich kariérnom raste.

Prístup zameraný na človeka, ktorý reprezentujem svojou prácou, vidím aj vo fungovaní firmy. Napríklad Tesco to s flexibilitou myslí naozaj vážne. Nemusím byť v kancelárii presne o ôsmej ráno a vďaka možnosti práce z domu tam ani nemusím ísť každý deň. Samozrejme, sú termíny a som zodpovedná za to, aby všetky moje úlohy boli včas hotové.

Flexibilita pracovného času zohrala veľmi dôležitú úlohu v tom, že sa mi podarilo nájsť rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Platí to od začiatku mojej kariéry v Tescu, hoci sa medzičasom zmenil rozsah mojej vyťaženosti. Keď som nastúpila do firmy, chodila som ešte na univerzitu. Popri online kurzoch v škole som riešila svoje každodenné úlohy v Tescu. Znie to jednoduchšie ako to v skutočnosti bolo, ale tunajšia neformálnosť mi pomohla, aby som dokázala vyhovieť požiadavkám na oboch miestach.

Ďalší príbeh Zobraziť pozície v centrálnej kancelárii