Central European Graduate Programme

PROGRAM CE GRADUATE .

Máte v ruke bakalársky alebo magisterský titul? Cesta šitá na mieru, skutočná zodpovednosť, podpora našich lídrov plus naša skvelá atmosféra je to, čo môžete očakávať počas programu na jednom z našich oddelení centrálnej kancelárie.

O programe

Počas nášho 6-9 mesačného programu budete mať možnosť:
 • Pracovať v medzinárodnom prostredí na jednom z našich oddelení:

  Komerčné oddelenie/ Marketingové oddelenie/ Oddelenie zásobovania/Personálne oddelenie /Prevádzkové oddelenie/Projektový manažment
 • Nasmerovať svoju kariéru na vybranom oddelení podľa svojich preferencií
 • Rozvíjať svoje manažérske schopnosti pomocou našich najlepších lídrov
 • Pochopiť, ako naše podnikanie funguje na rôznych formátoch a na rôznych trhoch strednej Európy
 • Stretávať sa s kolegami z iných krajín a vašich kolegov, ktorí sú taktiež súčasťou tohto programu
 • Zvládať každodenné výzvy, pracovať na skutočných úlohách a projektoch, ktoré ovplyvňujú naše podnikanie

Vaša pozícia po skončení programu závisí od vás a vašej túžby kariérne rásť – príležitosti sú nekonečné!

Prihlasovanie sa oficiálne otvára v apríli a program začína v septembri.

Program sa vám bude páčiť, ak:

 • Máte záujem o prácu v maloobchodnej spoločnosti a viete sa na veci pozrieť očami našich zákazníkov
 • Ukončili ste štúdium (min. bakalárske), maximálne pred 2 rokmi
 • Nemáte problém používať anglický jazyk každý deň, verbálne i písomne. Vaša úroveň anglického jazyka je minimálne B1+
 • Ste otvorení cestovaniu – niektoré časti programu si budú vyžadovať cestovanie v rámci krajiny a našich trhov v strednej Európe
 • Ste ambiciózny/a a otvorený/á novým výzvam a rozvoju
 • Ste pripravený/á pracovať samostatne a užívať si flexibilitu a voľnosť

Oddelenia:

Komerčné oddelenie
Ak vás zaujíma jedlo a vývoj nových produktov, komerčné oddelenie je pre vás tou správnou voľbou. Budete pracovať naprieč našimi kategóriami potravín alebo zmiešaného tovaru, pokrývajúc všetky fázy životného cyklu produktu, pre zaistenie dodávania takých produktov, ktoré našich zákazníci chcú.
Marketingové oddelenie

Budete pracovať na marketingovom oddelení, ktoré je naozaj vzrušujúcim miestom na prácu. Vytvárame ikonické značky a uvádzame ich do života, aby sme vytvorili skvelú ponuku pre našich zákazníkov. Spolupracujeme s niektorými z najväčších agentúr, aby sme vytvorili inšpiratívne a inovatívne kampane siahajúce od valentínskych až po vianočné kampane.

Oddelenie zásobovania

Budete pracovať na oddelení zásobovania, ktorého cieľom je dostať do regálov tisíce produktov z tovární a fariem po celom svete, aby sme mohli uspokojiť milióny zákazníkov každý týždeň. Riadime logistické systémy, pripravujeme analýzy a reporty, aby sme tvorili pevný základ pre obchodné rozhodnutia. Skupiny produktov v našich predajniach rozdeľujeme na základe obchodnej stratégie, demografie zákazníkov, lokality a nákupného poslania. Spolu s našimi nákupnými tímami pracujeme na vytváraní najlepšieho vystavenia produktov, ktoré zákazníkom uľahčí nakupovanie, no zároveň budú prevádzkovo efektívne.

Personálne oddelenie

Budete súčasťou personálneho oddelenia, práca na tomto oddelení je skutočne o ľuďoch, našich kolegoch – ich nábor, pomoc s ich nástupom a pochopením zručností, ktoré sú potrebné, taktiež podpora pri získavaní týchto zručností a raste potenciálu, zabezpečenie férovej odmeny a zaujímavej ponuky benefitov, počúvanie spätnej väzby od našich kolegov, pomoc pri dosahovaní čo najlepších výsledkov, prilákanie a udržanie najlepších talentov na trhu.

Prevádzkové oddelenie
Budete pracovať na prevádzkovom oddelení, ktorého cieľom je zabezpečiť veľkú podporu našim tímom na prevádzkach prostredníctvom zabezpečenia zosúladených a plynulých procesov tam, kde tom á zmysel, hľadať lepšie riešenia a zjednodušenia v súčasných procesoch. Môžete sa pripojiť k lokálnym alebo centrálnym tímom, ktoré sú v každodennom kontakte s obchodmi, potrebujú pochopiť procesy a ich súvislosti. Úzko spolupracujeme s obchodmi, aby sme pochopili špecifické správanie a potreby zákazníkov na trhu, na základe ktorého sú potom vytvárané aj naše procesy a rozhodnutia.
• Projektový manažment
Budete pracovať v jednom z našich tímov, v ktorom sa zameriavame na hľadanie vylepšení a zjednodušení procesov, taktiež tu chystáme  predstavovanie nových projektov. Je to naozaj vzrušujúce miesto na prácu, pracujeme na zavádzaní úplne nových programov a zlepšovaní, zjednodušovaní existujúcich programov, aby sme našim zákazníkom zabezpečili skvelú ponuku.

Čo ponúkame?

 • Konkurencieschopný plat
 • Balíček benefitov
 • 10% zľava na každý nákup v Tesco
 • Flexibilita– veríme, že zosúladenie pracovného a súkromného života je možné
 • Možnosť naštartovať svoju kariéru v skvelom tíme, kde si nepotrpíme na žiadne formality

Ako vyzerá náborový proces?

Online prihláška
Máte záujem zúčastniť sa programu? Skvelé, dajte nám o sebe vedieť a pošlite nám svoj životopis.
Test z anglického jazyka

Ak spĺňate naše požiadavky, pozveme vás na vykonanie testu na overenie vašich znalostí anglického jazyka. Pôsobíme na troch trhoch v Európe, takže angličtina je pre nás druhým jazykom.

Telefonický pohovor
Počas telefonického pohovoru zisťujeme vašu motiváciu pre prácu v Tescu a vaše kariérne ambície. Toto je tiež dobrá príležitosť, aby ste sa o nás dozvedeli viac a spýtali sa na to, čo vás zaujíma.
Pohovor
Chceme vás lepšie spoznať, tak sa porozprávajme! A nenechajte si ujsť príležitosť opýtať sa na čokoľvek, čo vás o nás zaujíma.
Finálny pohovor
Tu ide o konečné rozhodnutie. Chceme si byť istí, že sa k sebe naozaj hodíme. Budete mať možnosť stretnúť sa so sponzorom programu a dozvedieť sa o svojich budúcich možnostiach a príležitostiach.