CE Absolventský program v Centrálnej kancelárii

Graduate program v centrálnej kancelárii.

Máš v ruke bakalársky alebo magisterský diplom? Tréningový plán ušitý na mieru, reálne zodpovednosti, neustála podpora našich lídrov plus naša skvelá atmosféra je to, čo môžeš očakávať počas programu v jednom z našich oddelení v centrálnej kancelárii.

O programe

Počas nášho 6-9-mesačného programu budeš mať príležitosť:

 • pracovať v medzinárodnej spoločnosti v jednom z našich oddelení: komerčné, marketingové, zásobovanie alebo spôsobov vystavovania tovaru
 • nasmerovať svoju kariérnu cestu vo vybranej sfére podľa vašich záujmov
 • rozvíjať svoje manažérske schopnosti s pomocou našich najlepších lídrov
 • pochopiť, ako naše podnikanie funguje v rôznych formátoch a na trhoch CE
 • stretnúť sa s kolegami z iných krajín a tiež svojimi kolegami v programe
 • zvládať každodenné výzvy, pracovať na reálnych úlohách a projektoch, ktoré môžu ovplyvniť naše podnikanie

Pozícia po absolvovaní programu závisí od teba a tvojej túžby rásť – príležitostí je veľa!

Tento program sa ti bude páčiť ak:

 • ťa zaujíma práca v maloobchodnej spoločnosti a na veci sa vieš pozrieť očami našich zákazníkov
 • Štúdium si ukončil (min. Bakalárske) maximálne pred 2 rokmi
 • Cítiš sa pohodlne, keď používaš angličtinu každý deň, či už slovom alebo písmom. Tvoja úroveň je min. B1 +
 • Si otvorený cestovaniu – niektoré časti programu budú vyžadovať cesty       v rámci krajiny a našich CE pobočiek
 • Si ambiciózny a otvorený novým výzvam a rozvoju
 • Neočakávaš vodenie za ručičku, ale chceš samostatne pracovať na úlohách a projektoch

Tesco verí v potenciál mladých ľudí.

Zvýhodňujeme „zlatých“ absolventov Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu (DofE) vo výberovom procese na voľné pracovné pozície.

Program je pripravený pre:

Komerčné oddelenie.

Ak máte radi jedlo alebo radi skúšate nové produkty, produktový tím je pre Vás tou správnou voľbou. Budete pracovať s rôznymi kategóriami potravín alebo zmiešaného tovaru, zodpovedať za všetky fázy životného cyklu produktov a zaisťovať požadovanú kvalitu produktov pre zákazníkov.

Marketingové oddelenie.

Ste rodený obchodník, ktorý vo všetkom, čo robí, vidí na prvom mieste spokojných zákazníkov? Na marketingovom oddelení budete mať možnosť ovplyvniť, aby sa náš biznis riadil kľúčovým prísľubom „Aj malá pomoc môže mať veľký význam“ a na základe toho pre zákazníkov vytvárať zaujímavé a jedinečné ponuky.

Oddelenie zásobovania.

Na oddelení zásobovania sa budete starať o to, aby sme naším zákazníkom mohli ponúkať tovar, ktorý chcú a vtedy, kedy ho chcú. Cieľom kolegov z oddelenia je dostať tisíce výrobkov z tovární a fariem po celom svete do našich regálov (virtuálnych i fyzických). Správny produkt + správne miesto + správny čas = milióny spokojných zákazníkov každý týždeň.

Finančné oddelenie.

Finančné oddelenie zastáva nielen obrovské množstvo rolí a špecializácií, ale je i jadrom nášho biznisu. Môžete sa pripojiť k nášmu tímu audítorov, ktorí poskytujú informácie a rady správnej rade a manažmentu; alebo spolupracovať s našimi odborníkmi na nehnuteľnosti, aby ste sa uistili, že peniaze sú investované múdro, s najväčším možným profitom.

Personálne oddelenie.

Bez našich kolegov by Tesco nebolo Tescom. Preto naše HR oddelenie nazývame Personálnym oddelením. Naši kolegovia sú srdcom nášho poslania: „Prinášať zákazníkom každý deň niečo naviac.“

Operations.

Jeho cieľom je zabezpečiť maximálnu podporu našim tímom v obchodoch. Zameriava sa na zosúladenie, plynulosť a tiež  vylepšenie a zjednodušenie aktuálnych procesov. Môžete sa pripojiť k lokálnemu alebo centrálnemu tímu, ktoré sú v každodennom kontakte s obchodmi, aby rozumeli procesom, chápali súvislosti, porozumeli potrebám a konkrétnemu správaniu zákazníkov a následne to zohľadnili  vo všetkom, čo robíme.

Projektový manažment.

Budete pracovať v jednom z našich tímov, kde vylepšujeme a zjednodušujeme procesy alebo pripravujeme nové  projekty. Je to skutočne vzrušujúce miesto na prácu. Pracujeme na zavádzaní úplne nových programov alebo na vylepšení a zjednodušení tých existujúcich, aby sme našim zákazníkom zabezpečili skvelú ponuku.

.

Lákavé benefity a noví priatelia.

Sme SKVELÝ TÍM bez zbytočnej formality

Podporujeme FLEXIBILITU, pretože sme presvedčení, že je dôležité dosahovať rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom

Poskytnutie celého balíka benefitov a 10% zľavy na každý Tesco nákup je náš štandard.

Ročný absolventský program v trvani od 1.9. do 31.8.

Ako vyzerá výberový proces u nás?

Online priháška

Zaujal ťa náš program? Výborne, povedz nám niečo o sebe (vyplň online formulár) a pošli životopis

Test z angličtiny

Ak spĺňaš naše požiadavky, pozveme ťa na test, ktorý preverí tvoje znalosti angličtiny. Pôsobíme na štyroch trhoch v Európe, takže angličtina je pre nás druhý jazyk

Telefonický pohovor

Počas telefonického rozhovoru sa zameriame na tvoju motiváciu pracovať v Tescu a tvoje predstavy o kariére. Je to tiež dobrá príležitosť pre teba, dozvedieť sa o nás viac a pýtať sa

Pohovor

Chceme ťa spoznať lepšie, takže sa poďme porozprávať! A Ty si nenechaj ujsť príležitosť opýtať sa na čokoľvek, čo ťa zaujíma

Konečné rozhodnutie

Ide o záverečné stretnutie, na ktorom sa chceme uistiť, že je to pre teba i pre nás správna voľba. Budeš mať možnosť stretnúť sponzora programu a dozvedieť sa viac o budúcich príležitostiach.

Program začína v septembri stretnutím s ostatnými účastníkmi a našim tímom.